22:13, 25 Квітня 2019

В одному з міст Волині продовжать будувати нове сміттєзвалище

У 2018 році у Володимирі-Волинському розпочали потужний екологічний проект – будівництво нової карти міського сміттєзвалища.

Про це йдеться на сайті міста.

Значну частину робіт виконали минулоріч. А вже сьогодні місто подало пакет документів в Міністерство екології і природних ресурсів України на участь в конкурсі щодо отримання коштів з Державного бюджету на продовження реалізації проекту. Адже відповідно до статті 32 ЗУ «Про Державний бюджет України» в казні передбачено виділення субвенції в сумі на понад півмільярда гривень для здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності.

Щоб продовжити виконання цих заходів на об’єкті будівництва “Нове будівництво полігону твердих побутових відходів (ІІІ черга будівництва) для міста Володимира-Волинського” передбачається залучення понад 5,5 млн.грн. державного бюджету.

Також слід зазначити, що співфінансування по даному об’єкту в сумі майже 900 тис. грн. вже передбачено в місцевому бюджеті.

Сподіваємось, позитивне рішення відповідної комісії Міністерства не за горами, а місто зможе і надалі продовжувати бути комфортним та безпечним для його мешканців.

Варто відзначити, що кошти з державної казни вдалось залучити завдяки підтримці та сприянню народного депутата Ігоря Гузя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: