20:28, 11 Лютого 2019

В італійській Вероні відкрили «представництво» бойовиків «ДНР»

Посольство України в Італії засудило відкриття так званого «представництва» самоназваної «ДНР» в італійському місті Верона і назвало це «провокацією місцевих проросійських сил».

Про це повідомляє “Громадське”.

«Посольство України рішуче засуджує будь-які спроби просування та підтримки в Італії терористичних угрупувань – фейкових «республік» на території українського Донбасу», – йдеться у заяві.

У дипвідомстві вважають, що відкриття «представництва ДНР» – це «антиукраїнська провокація місцевих проросійських сил».

«Посольством та МЗС України у цьому зв’язку проводяться заходи політико-дипломатичного реагування: надіслано відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони», – йдеться у повідомленні.

У цих нотах висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій, спрямованих на підрив «загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності Української держави», з’ясовується юридичний статус «представництва».

В українському посольстві вважають, що за відкриттям «представництва» стоять місцеві проросійські політики Верони.

Зокрема, за даними МЗС, Пальмарино Дзоккателлі, який очолив «представництво» бойовиків, протягом тривалого часу він був керівником «Регіонального комітету за незалежність Венето», а з початком російської агресії проти України «перекваліфікувався у палкого «промоутера» контактів з тимчасово окупованим Донбасом».

Нагадаємо, 9 лютого підконтрольні бойовикам «ДНР» ресурси повідомили про відкриття у Вероні так званого «представництва». За інформацією бойовиків, це вже друге «представництво» в Італії, перше було нібито «відкрите» у місті Турин у 2016 році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: