08:43, 24 листопада 2021

В Іспанії планують жорсткі обмеження на тлі зростання захворюваності на COVID-19

Влада іспанської Каталонії планує вимагати підтвердження щеплення від COVID-19 або негативний тест для відвідування барів, ресторанів та стадіонів, тоді як інші регіони наполягають на запровадженні подібних обмежень, щоб приборкати зростання рівня захворюваності в країні.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє агенція “Reuters”.

Речник регіонального уряду Каталонії Патрісія Плая повідомила журналістам, що влада регіону добиватиметься судового схвалення застосування COVID-перепусток, щоб “знизити ризик зараження та уникнути перевантаження системи охорони здоров’я”.

Оскільки обов’язкові COVID-перепустки дехто розглядає як порушення фундаментальних громадянських свобод, це вимагає схвалення регіональних судів Іспанії.

Каталонія, багатий північно-східний регіон, фіксує рекорд за останні 14 днів — 183 випадки зараження на 100 тисяч людей, що вище середнього в Іспанії — 132. Цей показник вважається “високим ризиком”.

Завантаженість ліжок інтенсивної терапії пацієнтами з COVID-19 по всій країні в середньому становить 5 %, але в деяких регіонах, таких як Каталонія та Арагон, цей показник вже перевищує 11 %.

У регіоні Наварра влада заявила, що чекатиме на схвалення судом впровадження COVID-перепусток у ресторанах та нічних клубах на період різдвяних свят.

Після того, як суд сусіднього регіону Басків відхилив клопотання про надання COVID-перепусток у ресторанах, влада заявила, що може оголосити надзвичайний стан, якщо тиск на медичні заклади посилиться.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: