08:44, 08 листопада 2018

В Іспанії через пряжку у формі гранати евакуювали два вокзали

З’ясувалося, що причиною евакуації вокзалу “Сантс” у Барселоні та вокзалу “Аточа” у Мадриді стала пряжка у формі гранати у валізі однієї з пасажирок.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “El Pais”.

«Жінка пройшла безпековий контроль на станції в місті Барселона з підозрілою валізою. У своєму багажі пасажирка мала об’єкт, подібний до ручної гранати, який в кінцевому підсумку виявився пряжкою від паска», – йдеться у повідомленні.

Працівники приватної компанії, що здійснює контроль безпеки на вокзалі, з невідомої причини пропустили жінку з валізою, у якій, як показав сканер, був предмет, схожий на ручну гранату та численні дроти навколо нього.

Однак лише після повторного огляду зображень зі сканера охоронці забили на сполох та наказали поліції зупинити пасажирку, яка на той момент уже вирушила швидкісним потягом до Мадрида.

Після цього поліція Каталонії передала повідомлення про підозрілу пасажирку колегам з національної поліції, що прийняли рішення евакуювати вокзал “Аточа” в Мадриді.

Проти працівників охоронної компанії, які пропустили жінку на контролі безпеки в Барселоні, ведеться розслідування.

Як повідомлялося, після евакуації двох потягів на вокзалі Барселони вокзал “Аточа” у Мадриді також евакуювали, згодом поліція назвала тривогу помилковою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: