16:58, 28 Вересня 2020

В Азербайджані оголосили часткову мобілізацію

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у понеділок підписав розпорядження про оголошення часткової мобілізації.

Про це повідомляє 1news.az з посиланням на офіційний сайт очільника держави, передає «Укрінформ».

«Керуючись пунктом 25-м статті 109 Конституції Азербайджану, постановляю: оголосити часткову мобілізацію в Азербайджанській Республіці. Державній службі з мобілізації та призову Азербайджанської Республіки забезпечити призов військовослужбовців для мобілізації й виконання заходів, що випливають з військової служби, відповідно до затверджених планів. Кабінету Міністрів Азербайджанської Республіки вирішити питання, що випливають з цього Розпорядження», – йдеться в розпорядженні.

Це розпорядження набирає чинності з моменту підписання.

Як повідомлялося, вранці 27 вересня Вірменія й Азербайджан відновили бойові дії в Нагірному Карабасі, взаємно звинувативши один одного в обстрілі прикордонних територій і провокуванні насильства.

За даними Міноборони Азербайджану, під час бойових дій у Нагірному Карабасі було вбито понад 550 військовослужбовців Вірменії.

У Міноборони Вірменії 27 вересня заявили про загибель 16 осіб і понад 100 поранених, пізніше був опублікований список ще з 15 загиблих під час бойових дій.

Раніше на екстреному засіданні парламенту Азербайджану (Міллі Меджлісу) було ухвалено рішення про введення воєнного стану.

Вірменія також оголосила воєнний стан та повну військову мобілізацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: