14:08, 26 Вересня 2020

В авіакатастрофі Ан-26 загинув військовий бригади, яка дислокується у Луцьку

Серед жертв авіатрощі – військовий 204-ї Севастопольської БрТА ім. Покришкіна, яка дислокується на Луцькому військовому аеродромі.

Про це повідомляють на сторінці Організації волинських авіа любителів «ОВАЛ» у «Фейсбук».

«Вчора, в п’ятницю, 25-го вересня, Адмінколектив нашої Організації за вже сталою традицією побажав усім нашим підписникам гарного вечора п’ятниці. Але гарного вечора не вийшло – українську авіацію спіткала жахлива авіакатастрофа. В районі 20:50 у Харківській області при заході на посадку на аеродром Чугуїв розбився навчально-тренувальний літак Ан-26Ш (на авіаційному жаргоні “Шайтан”) зі складу 203-ї навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (аеродром Чугуїв у Харківській області). Ця навчально-тренувальна модифікація всім відомого військово-транспортного літака Ан-26 використовується для первинної льотної підготовки майбутніх військових штурманів. На борту літака перебували 27 людей, з них 20 були саме майбутніми військовими штурманами – курсантами старших курсів кафедри повітряної навігації та бойового управління авіації льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які в цьому польоті відпрацьовували вправи з повітряної навігації та літаковедення. Інші семеро людей на борту даного літака були членами його льотного екіпажа.

За крайніми даними за станом на сьогоднішній ранок ситуація наступна:

22 (двадцять дві) людини загинули;

двоє людей госпіталізовані, один з них у стані середньої важкості, а другий у вкрай важкому стані з опіками 90 % тіла;

троє зникли безвісти, їхні пошуки тривають.

Як повідомляє на своїй офіційній сторінці прес-служба 204-ї Севастопольської БрТА ім. Покришкіна, яка дислокується на Луцькому військовому аеродромі, один з курсантів, який перебував на борту цього літака, а саме курсант Андрій Померанцев перед вступом на льотний факультет Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба був одним з наших рідних Севастопольсько-Волинських соколів зі складу цієї бригади, в якій він проходив військову службу за. На одній з фотографій, наведених нижче, зробленій під час проходження Андрієм військової служби в нашому рідному авіаційному місті Луцьку, він сфотографований на фоні В’їзної вежі Луцького замку.

Сьогодні, в суботу, 26-го вересня, наші рідні Севастопольсько-Волинські соколи зі складу 204-ї Севастопольської БрТА ім. Покришкіна святкують 79-ту річницю з дня сформування їхньої військової частини. Але радість сьогоднішнього свята Луцьких військових авіаторів затьмарив невгамовний біль учорашньої жахливої авіакатастрофи на Харківщині та втрати одного зі своїх братів по крилатому строю», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: