19:21, 15 Вересня 2021

В активному парку Ківерців відбулося масове тренування з представниками влади

Сьогодні, 15 вересня, в активному парку міста Ківерці, що відкритий в рамках програми «Здорова Україна», відбулося масове тренування. Участь у ньому взяли голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, працівники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, тренери та учнівська молодь.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Займатися спортом в Україні, зокрема, на Волині стає все легше, доступніше та комфортніше. Кожен абсолютно безкоштовно може виконувати фізичні вправи на локаціях активних парків, кількість яких буде лише збільшуватися. У свою чергу, регулярні заняття спортом позитивно впливають на наше здоров’я, настрій та загальне самопочуття. Тож хочу, щоб спорт став невід’ємною частиною життя кожного волинянина», – зазначив Юрій Погуляйко.

Очільник області перед тренуванням вручив спортивний інвентар тренерам, які проводитимуть заняття на спортивному майданчику.

Відтак, з метою популяризації фізичної активності серед жителів міста масове тренування провела на території активного парку неодноразова призерка чемпіонатів області та чемпіонка України з легкоатлетичного кросу Марія Чепура.

Окрім того, голова Волинської ОДА зіграв футбольний матч із командою відділення жіночого футболу Ківерцівської спортивної школи. Також погодили зіграти дружній футбольний матч між представниками місцевих органів влади та жіночою командою Ківерцівської спортивної школи.

Варто зазначити, що на території активного парку розміщені оновлені спортивні тренажери та спеціальні таблички із QR-кодом, сканувавши які, можна обрати вправу залежно від рівня своєї підготовки. Окрім того, завдяки «новинці» і своєму смартфону, кожен може зрозуміти правильний хід виконання тієї чи іншої вправи, її періодичність та необхідний інтервал відпочинку.

Нагадаємо, що у рамках президентської програми «Здорова Україна» на території Волині наразі функціонують чотири активних парки, зокрема, у Боратинській, Головненській, Ківерцівській та Луківській територіальних громадах.

На черзі відкриття ще 7-ми майданчиків для занять спорту, а саме, у  Володимир-Волинській, Камінь-Каширській, Ковельській, Луцькій, Нововолинській, Устилузькій та Підгайцівській територіальних громадах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: