15:40, 06 листопада 2020

Установка дверей з пластику: послідовність дій, особливості*

Компанія «VEKA» протягом декількох десятиліть спеціалізується на виробництві ПВХ профільних систем для виробництва вікон і дверей різноманітного типу. Фахівці партнерів компанії «VEKA» знають, як правильно встановити пластикові двері, а також добре знайомі з нюансами кожного етапу, що дозволяє виконувати необхідні дії оперативно і ефективно.

Як проводиться монтаж

Щоб зробити установку пластикових дверей, необхідні дії здійснюються в такій послідовності:

1. Проводиться демонтаж старих дверей. Подібна процедура проводиться дуже обережно, що дозволяє запобігти виконанню додаткових дій, пов’язаних з ліквідацією пошкоджень в майбутньому.

2. Готується отвір. Торці стіни і прилеглі до неї ділянки по периметру повністю очищаються. З них забирається штукатурка, після чого проводиться ретельна очистка до основи.

3. Здійснюється обробка отвору. На цьому етапі використовується ставши глибокого проникнення з метою підвищення адгезії стін.

4. Проводиться розбирання блоку нових дверей. На цьому етапі стулка від’єднується від короба, завдяки чому відчутно спрощується установка.

5. Виконується монтаж упорів. Завдяки їм вдається запобігти можливому зміщення короба в майбутньому.

6. Проводиться установка короба нових дверей. На цьому етапі дверна рама поміщається в отвір і ставиться на упори.

7. Здійснюється установка бічних клинів. При необхідності виконується перевірка стану та його коригування.

8. Навішується стулка. Спочатку проводиться навішування на нижню петлю, закривання, після чого виконується суміщення половинок верхнього навісу.

Після виконання необхідних дій в описаній послідовності здійснюється перевірка працездатності, а також герметизація отвору. При цьому використовується склад на основі поліуретану.

Чи можна виконати монтаж самостійно

Установку пластикових дверей не можна назвати складною процедурою, однак для її виконання потрібно мати деякі знання. Якщо їх немає, то звернутися до фахівців партнерів компанії «VEKA» — найкраще рішення. Справа в тому, що невміле встановлення може спровокувати проблеми, пов’язані з експлуатацією дверей в майбутньому. Для їх ліквідації господареві квартири потрібно витратити додаткові кошти.

Необхідно розуміти, що фахівці партнерів компанії «VEKA» виконують установку з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного отвору, а також побажань замовника. Це багато в чому дозволяє забезпечити тривалий термін служби нових дверей.

Як зробити замовлення

Щоб скористатися послугами компанії «VEKA», можна відправити заявку, подзвонити. Під час розмови з менеджером можна отримати інформацію щодо особливостей та тривалості процедури установки двері, а також вартості послуг і факторів, що впливають на їх формування. Перед початком співпраці з замовником завжди полягає офіційний договір, в якому прописується ціна, що не змінюється в процесі установки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: