15:08, 19 Лютого 2022

Усі громади Камінь-Каширщини ухвалили програми підтримки сил територіальної оборони району

Низку важливих питань життєдіяльності краю обговорили 18 лютого депутати районної ради під час чергового засідання. У роботі представницького органу краю взяла участь голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

З-поміж основного, розглянули бюджетну тематику та схвалили низку програм. Зокрема, один із таких документів спрямували на підтримку сил територіальної оборони району. Варто зазначити, що всі громади краю також ухвалили відповідні програми.

«Вдячна органам місцевого самоврядування, які активно включилися в питання, що на часі, заклавши кошти на потреби ланки територіальної оборони. На тлі подій, котрі відбуваються біля кордонів нашої держави, захист і безпека громадян – на порядку денному. Тому завдання кожного з нас – продовжувати виконувати щоденну роботу, бути мудрими, допомагати нашим Збройним силам, підтримувати територіальну оборону та укріплювати прикордонну інфраструктуру», – наголосила очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.

Також під час засідання сесії заслухали звіт керівника Камінь-Каширської окружної прокуратури Сергія Романюка про результати роботи відомства у 2021 році.

Окрім того, депутатський корпус ухвалив рішення нагородити Дипломом лауреата премії районної ради імені В. М. Кмецинського доцентку Волинського національного університету імені Лесі Українки, членкиню Національної спілки краєзнавців України Аллу Дмитренко. Аллу Адамівну відзначили цією нагородою за особистий внесок у розвиток краєзнавчого руху в Камінь-Каширському районі у 2021 році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: