08:16, 22 Червня 2019

Уряд спрямував понад 380 мільйонів гривень на «теплі кредити» для ОСББ

19 червня 2019 року на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалили рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

Про це інформує прес-служба Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності.

За попередніми розрахунками, завдяки цьому рішенню ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть залучити більше 760 млн грн «теплих кредитів» на термомодернізацію багатоповерхівок.

Участь у програмі дозволяє ОСББ:

— отримати від 40 % до 70 % відшкодування за «теплими кредитами» в залежності від кількості сімей-субсидіантів у будинку;

— одержати додаткову компенсацію за місцевими програмами здешевлення «теплих кредитів»;

— зменшити рахунки за комунальні послуги;

— підвищити комфорт в оселі.

Відповідні проекти актів Кабінету Міністрів України щодо збільшення фінансування програми розроблено Держенергоефективності спільно з Мінрегіоном на виконання окремого доручення Уряду.

Вищезазначене рішення ініційовано у зв’язку із високим попитом ОСББ на державну підтримку та завершенням прийому заявок деякими банками.

«Нагадаю, що із 2015 р. і по сьогодні майже 4 тис. ОСББ скористалися понад 980 млн грн «теплих кредитів». Уряд відшкодував їм більше 300 млн гривень», — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: