08:44, 22 Квітня 2020

Уряд Італії оголосив план підтримки економіки на 50 мільярдів євро

Італійський уряд представив новий пакет допомоги суб’єктам економіки розміром у 50 мільярдів євро для пом’якшення економічних наслідків пандемії коронавірусу.

Про це пише Corriere della Sera, повідомляє «Укрінформ».

“Для підтримки відновлення економіки уряд розробить новий законопроект, який передбачає пакет допомоги на 50 мільярдів, з урахуванням 25 мільярдів, вже виділених раніше”, – йдеться у повідомленні.

Нові заходи, які уряд планує оголосити до кінця місяця, будуть додані до пакета у 25 мільярдів євро, затвердженого у березні.

Уряд має намір найближчим часом направити парламенту звіт про відхилення від бюджету, як це було зроблено у березні, з урахуванням падіння ВВП на 9,1 %, передбаченого Міжнародним валютним фондом унаслідок карантину та зупинки економіки, викликаної надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте визнав, що ця криза “зачіпає найбільш вразливі групи населення, ризикує створити нове зубожіння”.

Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок вівторка, 21 квітня, зафіксовано понад 2,5 мільйона випадків заражень COVID-19.

В Італії вперше з початку епідемії коронавірусу зменшується кількість активних хворих з діагнозом коронавірусної хвороби Covid-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: