21:23, 25 Червня 2020

Уряд дає близько 700 мільйонів на боротьбу з наслідками повеней в Україні

Кабінет міністрів ухвалив рішення спрямувати на захід України близько 700 мільйонів гривень на першочергові кроки у подоланні наслідків повені.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у «Фейсбук».

“Уряд схвалив виділення майже 700 млн грн на першочергові кроки в подоланні наслідків повеней у західних областях України. Ці кошти будуть спрямовані, насамперед, на забезпечення регіонів продуктами, водою, на евакуацію й тимчасове розміщення постраждалих, техніку для рятувальників, дезінфекцію колодязів, посилення громадської безпеки”, – наголосив він.

Шмигаль зауважив, що вчора, 24 червня, на Івано-Франківщині особисто переконався, як самовіддано та професійно працюють рятувальники та нацгвардійці.

“Вдячний їм за злагоджену роботу та допомогу людям. Водночас, ми повинні робити все, щоб запобігти подібним катастрофам у майбутньому. Мова йде про системну роботу щодо укріплення дамб та берегів, збереження заплав і дуже важливо — це недопущення незаконної вирубки лісів”, – додав Шмигаль.

Шмигаль звернув увагу, що за дорученням Президента Кабінет міністрів швидко узгодить рішення, необхідні для Національної інвентаризації лісів і це дасть можливість побачити всі українські ліси в кадастрах та посилити контроль за незаконними вирубками.

Шмигаль учора відвідав з робочою поїздкою Івано-Франківську область. Там глава уряду координував діяльність органів влади та перевірив, які заходи вживаються для подолання наслідків негоди на території західних областей України.

Прем’єр-міністр зазначив, що ситуація у підтоплених районах Західної України критична.

За інформацією ДСНС, інтенсивні опади в останні дні призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: