21:46, 21 Січня 2022

Урочистостями та святковим концертом вітали Володимир-Волинську громаду напередодні Дня Соборності України

21 січня у Центрі Культурних Послуг (РБК) відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України. Захід розпочався спільним виконанням Гімну України та хвилиною мовчання в пам’ять про всіх, хто відстоював українську соборність, незалежність та суверенітет. 

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Першим із вітальними словами на сцену вийшов секретар міської ради Іван Юхимюк. Він порівняв історичний досвід державотворення із сьогоднішніми умовами, у яких український народ проходить випробування на міцність, адже боротьба за мирне життя у власній країні триває. Секретар міської ради також вручив подяку голови Волинської обласної ради Анатолію Пісоцькому – краєзнавцю, досліднику, науковцю, викладачу Володимир-Волинського фахового коледжу.

Подяками міського голови нагородили:

Орисю Вознюк – наукового співробітника сектору обліку, паспортизації та наукових досліджень адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»;

Андрія Стрільчука – вчителя історії та правознавства Володимир-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1.

До присутніх із вітальними словами звернулися  голова РДА Юрій Лобач та заступник голови Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук.

Потому розпочався святковий концерт, який для глядачів підготували колективи Володимир-Волинської громади. Серед них: вокальна студія «Лодомир», ансамбль «Музиченьки», клуб спортивного танцю «Грейс», ансамбль народного танцю «Веселка», дует у складі Тетяни Гуз та Анатолія Сурмика, естрадний ансамбль викладачів музичної школи.

Кульмінаційним моментом став виступ народного аматорського ансамблю «Розмай» у супроводі військового оркестру 14-ї ОМБР ім. Князя Романа Великого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: