10:07, 24 Квітня 2020

Управління соцзахисту Володимира-Волинського відсудило у Мінфіну понад 50 тисяч

Управління соціального захисту населення Володимир-Волинської міської ради виграло судовий позов до Міністерства фінансів, в якому просило зобов’язати відшкодувати кошти місцевому бюджету за надані на пільгових умовах послуги зв’язку.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

У 2016 році всупереч Бюджетному кодексу України не виділили субвенцію на послуги зв’язку, а потім всупереч Конституції держава відмовила фінансувати ці пільги. У 2017 році, заручившись консультаційною та інформаційною підтримкою АМУ, управління соціального захисту населення Володимир-Волинської міської ради подало судовий позов до Міністерства фінансів України.

У ньому управління висловило прохання визнати протиправною бездіяльність Мінфіну та зобов’язати здійснити відшкодування коштів місцевому бюджету за надані послуги зв’язку на пільгових умовах, передбачених чинним у 2015 році законодавством України.

9 квітня цього року Верховний Суд задовольнив позов управління та визнав протиправною бездіяльність Мінфіну (рішення Суду).

Таким чином Міністерство фінансів зобов’язується сплатити управлінню соціального захисту населення Володимир-Волинської міської ради  58 570,96 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: