23:12, 27 Квітня 2021

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцькради співпрацюватиме з ВНУ

22 квітня підписали Меморандум про співпрацю та партнерство між управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, громадською організацією «Волинський центр медіації» та Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Метою цього Меморандуму є просування цінностей медіації в українському суспільстві та нашому регіоні, зокрема: популяризація та застосування прогресивних методик медіації в Луцькій міській територіальній громаді; вироблення спільних підходів до реалізації спеціальної компетентності – здатності застосовувати медіацію та інші правові інструменти альтернативного позасудового розгляду і вирішення правових спорів, передбаченою галузевим стандартом вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

У міській Програмі інтегрованих соціальних послуг для сімей, дітей та молоді Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки передбачене створення Центру медіації та корекції сімейних взаємовідносин.

«Фахові підготовлені спеціалісти, об’єднання зусиль та впровадження якісних соціальних послуг надасть змогу лучанам відчути не лише турботу про кожного, а й практично отримати допомогу та стати успішними, щасливими у своїй громаді.

Ставимо амбітні плани та впроваджуємо медіацію у Луцькій міській територіальній громаді. Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», – зазначають в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: