11:17, 31 Січня 2019

Управління освіти Луцькради пояснило, чому у нього та постачальників продуктів спільна електронка

В управлінні освіти Луцькради пояснили, чому у фірм та підприємців, які вигравали тендери, така ж сама електронна пошта, як і в управління освіти. 

Про це вони зазначили у своїй відповіді на запит для інтернет-видання «Волинь Online». 

В управлінні освіти Луцькради заявили, що фермерське господарство «Міхалєвичі» не надало інформації щодо електронної адреси. При внесенні даних про зазначену закупівлю необхідною умовою серед внесення інформації є електронна адреса учасника, без якої не сформується відповідний звіт. Тому і була внесена електронна адреса osvita9Lutsk@gmail.com, яка створена і використовується лише на електронному майданчику е-tender.

Аналогічна ситуація склалася щодо опублікування звіту про укладений договір по закупівлі UA-2019-01-16-000344-b.

Редакція інтернет-видання «Волинь Online» запитувала також інформацію про те, кільки тендерів уклали ще з фірмами, які мають таку ж електронку, окрім ФГ «Міхалєвичі». Однак управління освіти не відповіло на цей пункт запиту.

Разом з тим, в управління освіти зазначили, що висловлюють нам своє прохання з’ясовувати інформацію перед тим як опубліковувати її в ЗМІ та надавати певні коментарі. Наголошуємо, перед публікацією матеріалів, ми зверталися щодо коментарів, однак на телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Нагадаємо, управління освіти закупило протягом 2018 року у фірм, у яких електронна пошта вказана така ж сама, як в управління, на суму 6,165 мільйона гривень. Різниця лише у регістрі літер — у кожної фірми, різний регістр, однак, як відомо, у системі «Gmail» він ні на що не впливає і ту саму електронну пошту зареєструвати двічі неможливо.

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: