18:49, 08 Лютого 2024

Умєров: Сьогодні ухвалили рішення про необхідність зміни керівництва ЗСУ

У 2024 році на фронті потрібні нові підходи та стратегії, тому сьогодні ухвалили рішення про необхідність зміни керівництва Збройних сил.

Як передає “Укрінформ”, про це у “Фейсбуці” повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

«Генералу Валерію Залужному випало одне з найскладніших завдань – керувати Збройними силами України під час Великої війни з росією. Збройні сили України разом з усім Народом нашої країни продемонстрували всьому світові, що Україна – буде боротись за своє та за своїх, незважаючи на те, з яким ворогом має справу. Наші воїни відбили навалу агресора, захистили нашу державність і продовжують щодня захищати нашу незалежність. Але війна не залишається однаковою. Війна змінюється та вимагає змін. Бойові дії 2022, 2023 та 2024 – це три різні реальності. 2024 принесе нові зміни, до яких мусимо бути готові. Потрібні нові підходи, нові стратегії. Сьогодні ухвалили рішення про необхідність зміни керівництва Збройних сил України», – зазначив Умєров.

Раніше сьогодні, 8 лютого, Президент Володимир Зеленський провів із Залужним зустріч та подякував йому за два роки захисту України.

Зі свого боку, Залужний після зустрічі із Зеленським наголосив, що завдання 2022 року відрізняються від завдань поточного, тож для перемоги всі повинні змінитися й адаптуватися до нових реалій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: