18:16, 12 Лютого 2018

«Укрпошта» продала перші облігації на 150 мільйонів гривень

Національний поштовий оператор країни Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» реалізувала перші облігації загальною вартістю 150 мільйонів гривень. Про це повідомив Перший заступник генерального директора з фінансових питань компанії Олександр Чернявський. 

Про це повідомила прес-служба пошти.

«Випуск облігацій ПАТ «Укрпошта» – це, перш за все, можливість отримати додаткові інвестиції для розвитку головної пошти країни. Кошти від продажу облігацій спрямують на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. В першу чергу – це закупівля нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві», – зазначив Олександр Чернявський.

Облігації “Укрпошти” випустили в серіях «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн. грн. у кількості 6 тисяч шт. та номінальною вартістю однієї облігації у 100 тис. грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн. грн., серії «В» – 200 млн. грн., серії «С» – 250 млн. грн. Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» –  по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно.

Співорганізатором продажу облігацій серії «А» є група ICU, яка також взяла участь в розміщенні цінних паперів як  інвестор.

1 березня 2017 року  українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” завершило процес акціонування і стало акціонерної корпорацією. Ця процедура дозволяє створити прозору ефективну державну компанію нового зразка, залучати для її розвитку міжнародні інвестиції, і як наслідок – значно підвищити якість роботи для забезпечення основних клієнтських потреб. Слід також зазначити, що ця процедура корпоратизації стала найшвидшою в історії України – процес перетворення «Укрпошти» в ПАТ тривав лише 8 місяців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: