14:16, 11 Серпня 2018

Українці з іноземцями ганяли Світязем на лижеролерах. ФОТО

Українці та іноземці ганяли на лижеролерах у селі Світязь, Шацького району.

Заїзди відбулися в рамках Екомарафону «Світанок Світязя». Це зокрема — Кубок України з перегонів на лижеролерах на марафонській дистанції 42,195 км та півмарафонській — 21 км.

Участь у заїздах на лижеролерах брали понад 60 спортсменів з України, Білорусі, Польщі та Німеччини.

Також відбулися забіги дітей 2003-2010 років народження по воді на дистанції 100 метрів. А для спортивного відпочинку з сім’єю, учасники долучилися до естафети «Тато, мама і я».

Після обіду запланований перший в Україні екопробіг по воді «EKO WATER RUN» на 400 метрів.

Нагороджуватимуть переможців у різних номінаціях під час заходу сонця. А з 20 год до 22 год відбудеться святкова дискотека.

Варто зауважити, що ЕКОМАРАФОН «СВІТАНОК СВІТЯЗЯ» – це спільна ініціатива федерації легкої атлетики Волинської області, федерації України з поліатлону, Шацького лісового коледжу, Шацького національного природного парку, Спортивного Клубу «Ковель», OTK «Rzeźnik» (товариства жертв тренера Кляуса «Резун») та Chelmbiega «Хелмбігає» у співпраці з адміністрацією Шацького району (Україна) та гміни Воля-Ухруська, Володавського повіту (Польща) в рамках «Європейських Днів Добросусідства», що мають на меті показати усю красу Полісся.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: