22:45, 19 Червня 2023

Український Володимир та польський Мальборк відтепер офіційно міста-партнери

Угоду про партнерство підписали цими вихідними на урочистій церемонії у Мальборкському замку разом із бурмістром Мареком Хажевські та головою ради міста Мальборк Павелом Джівошем. Таким чином місто у Поморському воєводстві Польщі стало восьмим міжнародним партнером Володимира.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

Підписання відбулось за участю представників муніципалітетів усіх міст-партнерів Мальборка з Німеччини, Франції, Італії, Ірландії, Литви та Швеції. В церемонії також узяв участь консул України у Гданську Олександр Плодистий.

Нагадаю, що дружба із Мальборком розпочалася із листування ще у лютому минулого року, а після повномасштабного вторгнення делегація з цього міста стала однією з перших, які завітали з допомогою до Володимира. Уже в жовтні ми уклали угоду про наміри щодо партнерських відносин, офіційно скріпити які нас запросили на урочистому зібранні у Мальборку.

Підписанню угоди передувало відкриття таблички з назвою волинського міста на алеї міст-партнерів, що у самісінькому центрі Мальборка, а також вказівника у напрямку Володимира із зазначеною відстанню.

«Щиро дякую нашим новим партнерам за теплий гостинний прийом і ту увагу, яку вони проявили до нашої громади та її проблем. Упевнений, що наша співпраця, яка відбуватиметься за різними напрямками, буде плідною та корисною для обох міст.

Під час кількаденного візиту у Мальборку, який, зазначу, став моєю першою закордонною поїздкою з часу повномасштабного вторгнення, вдалось налагодити зв’язки й з іншими закордонними партнерами, з якими домовилися про можливу передачу автомобілів для військових та співпрацю у галузі медицини (реабілітаційний центр). Окрім цього, невдовзі розпочинаємо співпрацю по проекту Полоніка щодо реставрації костелу Іоакима та Анни за кошти Республіки Польща.

Додому ми поверталися із вантажем гарних вражень та гуманітарною допомогою у вигляді харчових продуктів та медикаментів, які Мальборк передав для ВПО та бійців ЗСУ.

Детальніше про наше нове місто-партнер і знайомство з ним, а також про те, як працюють тамтешні заклади медицини, освіти й підприємства комунального господарства, невдовзі можна буде прочитати на сайті Володимирської міської ради», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: