00:58, 23 Березня 2022

Українські захисники та захисниці відбили сім атак ворога

Завершується двадцять сьома доба героїчного протистояння Українсько го народу російському воєнному вторгненню. Російські окупаційні війська продовжують ведення стратегічної наступальної операції проти України. У зв’язку з відсутністю успіхів у війні з Українським народом ворог перейшов до тотального знищення об’єктів критичної інфраструктури.

Про це інформують на сторінці Генерального штабу ЗСУ у “Фейсбук”.

Продовжує здійснювати артилерійські обстріли та завдавати ракетно-бомбових ударів по житлових кварталах населених пунктів, історичним пам’яткам архітектури, школам, лікарням та цивільним промисловим виробництвам.

У містах та селах, що чинять мирний опір військам окупантів, ті вдаються до мародерства, насильства стосовно мирного населення.

Збройні Сили України у тісній взаємодії з іншими складовими Сил оборони продовжують утримувати займані рубежі, ведуть розвідку противника на всіх напрямках його висування та завдають йому вогневого ураження наявними силами та засобами.

Так, на Донецькому та Луганському напрямках, противник намагався просунутися та закріпитися, успіху не мав.

Військово-політичне керівництво республіки білорусь продовжує надавати військам ворога всебічну підтримку у використанні аеродромної та транспортної мережі, окремих закладів охорони здоров’я та є співучасником злочинів проти Українського народу.

Разом з тим, є ймовірність залучення збройних сил республіки білорусь у війні проти України на боці російської федерації. Але, за наявною інформацією, велика кількість особового складу та деякі командири, відмовляються від участі в окупаційних діях проти Нашої Держави.

Українські захисники та захисниці відбили сім атак ворога та знищили сім танків, два БМП, шість артилерійських систем та кілька автомобілів, захопили 3 БМП-3. Підрозділи ППО уразили повітряні цілі противника, а саме два БПЛА, чотири літаки та ракету “Точка-У”. Втрати особового складу противника склали близько 100 осіб (втрати окупантів уточняються).

Віримо у Збройні Сили України ! Зберігаємо спокій ! Україна тримається на наших плечах! Слава Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: