20:18, 12 Травня 2021

Українські ВМС цьогоріч отримають перший турецький безпілотник

Військово-морські сили України цього року отримають перший комплект безпілотного комплексу “Bayraktar”, який застосовуватиметься як у Чорному, так і Азовському морях.

Як передає кореспондент “Укрінформу”, про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» повідомив командувач ВМС контрадмірал Олексій Неїжпапа.

«Військово-морські сили, як і інші види/роди військ Збройних сил, як і весь цивілізований світ, переходять на безпілотні технології. Це крок вперед. І в цьому році у складі ВМС ми будемо мати перший комплект безпілотного комплексу “Bayraktar”, який буде застосовуватись як в Чорному, так і Азовському морях в інтересах як надводних сил, так і морської піхоти. У подальшому ми плануємо закупати в інтересах ВМС безпілотні протимінні системи, які дуже оптимальні і по ціні, і по ефективності застосування», — заявив Неїжпапа.

Він наголосив, що надалі приділятиметься більше уваги безпілотним можливостям Військово-морських сил ЗСУ.

Як повідомлялося, “Bayraktar TB2” — турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії «Байкар Макина».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: