13:29, 15 Грудня 2018

Українські мотиви та скандинавський джаз – у Луцьку відбувся перший день «Jazz Bez». ФОТО

Міжнародні колективи, українські мотиви із сучасним джазом та скандинавський холодний джаз – у Луцьку відбувся перший день 18-го міжнародного джазового фестивалю «Jazz Bez», який відбувається у Луцьку вже в одинадцяте.

Вчора, 14 грудня, на сцені Лялькового театру виступали два міжнародні колективи.

Першими на сцену джазового фестивалю вийшов мультикультурний проект «Leleka». Проект заснували у 2016 році у Берліні.  Це чотири музиканти із України, Польщі та Німеччини, що сплітають старовинні українські мотиви із сучасним джазом, додаючи своїх музичних та культурних особливостей. Той випадок, коли любов до джазу та досконалої краси українського мелосу – справжня.

Другим на сцену вийшов колектив із Бельгії та Норвегії «Jonas Cambien Trio», який зіграв скандинавський джаз. Цей термін означає холодність, пронизливість, крихкість та аскетичну красу. Колектив постійно експериментує, продовжує прогресувати, при цьому залишається відкритим і доступним для найнесподіваніших залів.

Гурт запропонував лучанам придбати свої диски у якості різдвяного подарунка для близьких та друзів.

Уже сьогодні, 15 грудня, на джазову сцену вийдуть два міжнародні проекти: «Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue» (Польща-Франція-Україна) та «Silhouette and Vinx» (США-Угорщина).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: