23:03, 28 Грудня 2018

Україна відкриє консульство у Вроцлаві

У 2020 році консульство України має бути відкрите у польському місті Вроцлав.

Про це повідомляє “Українська правда”.

“У зв’язку із збільшенням у Польщі кількості українських мігрантів – сьогодні це орієнтовно 1,5 мільйона наших громадян – значно зросла кількість звернень до консульських установ для вирішення різноманітних питань… У цьому контексті очевидною є необхідність відкриття ще однієї консульської установи України на заході Польщі – у Вроцлаві, що дозволило б перерозподілити межі консульських округів так, щоб громадяни України могли витрачати не більше ніж дві-три години на доїзд до консульства”, — розповів посол України в Польщі Андрій Дещиця.

За його словами, підготовчі роботи запланували провести у 2019 році, а вже у 2020 році нове українське консульство має розпочати роботу.

Також посол розповів про плани відкриття почесного консульства в місті Катовіце, та про пошук кандидата на почесного консула в місті Кельце.

“Якщо найближчим часом вдасться реалізувати ці плани, у нас залишиться лише два воєводських центри, де немає українських консульських осередків – Білосток й Ольштин”, — резюмує Дещиця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: