21:02, 18 Вересня 2021

Україна посилила протиповітряну оборону на північному напрямку

У рамках проведення стратегічного командно-штабного навчання ЗСУ «Об’єднані зусилля-2021» на північному напрямку здійснили посилення системи протиповітряної оборони.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє повітряне командування ЗСУ «Центр» у «Фейсбуці».

«Підрозділи радіотехнічних та зенітних ракетних військ повітряного командування «Центр» здійснили висування на визначені позиції, що дає змогу суттєво посилити систему радіолокаційної розвідки та зенітного ракетного прикриття… Всі заходи проводяться в рамках навчань», – йдеться у повідомленні.

Командування звертається до жителів населених пунктів Чернігівщини з проханням не перешкоджати та не викривати маршрути передислокації військ.

Стратегічні командно-штабні навчання ЗСУ “Об’єднані зусилля – 2021” відбудуться з 22 до 30 вересня.

У навчаннях візьмуть участь до 12 500 осіб та понад 600 одиниць озброєння і військової техніки: танків – до 85 од.; бойових броньованих машин – до 420 од.; ракетних та артилерійських систем (калібром більше 100 мм) – до 50 од.; бойових кораблів (катерів) – до 20 од.; вертольотів (літаків) – до 30 од.

Участь у навчаннях «Об’єднані зусилля – 2021» братимуть представники збройних сил Великої Британії, Грузії, Італії, Йорданії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії, США, Угорщини та Швеції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: