18:39, 23 листопада 2019

Україна отримає 900 мільйонів євро на ремонт доріг

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав два документи на загальну суму 900 млн євро щодо проєкту співфінансування Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва та реконструкції українських доріг.

Про це повідомили на сайті уряду.

Мова йде про фінансування реконструкції автошляху “М05” Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо м. Львова.

“Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму 900 млн євро, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Вже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності! Траса Київ-Одеса з‘єднує столицю та українські чорноморські порти. Маріупольський ефект працює!” — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Він додав, що Уряд України надалі впроваджуватиме в законодавство необхідні антикорупційні та інституційні зміни, аби лише посилювати співпрацю з ЄІБ, ЄБРР та іншими міжнародними партнерами.

“І ми високо цінуємо співпрацю з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку”.

Серед документів, які Голова Уряду сьогодні підписав:

— Фінансова угода «Європейські дороги України ІІІ» (проєкт «Розвиток транс’європейської транспортної мережі») між Україною та Європейським інвестиційним банком на 450 млн євро.

— Меморандум про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо спільної реалізації проєкту «Розвиток транс’європейської транспортної мережі». Мета Меморандуму —  розширення співробітництва та співпраці України та ЄБРР у підготовці програми фінансування на ще 450 млн євро.

Документи підписали в рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада 2019 року в Лондоні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: