20:20, 30 Грудня 2022

Україна отримала чергову партію Starlink, яку відправлять у «пункти незламності»

Україна отримала чергову партію терміналів супутникового зв‘язку Starlink від Польщі, які відправлять у «пункти незламності».

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у «Телеграм».

«Україна отримала чергову партію Starlink. І вже сьогодні вони відправляться в «пункти незламності», а також для підтримки медичної й енергетичної сфери», – написав Шмигаль.

Він додав, що дуже важливо, щоб українці залишалися на зв’язку з близькими, а критична інфраструктура продовжувала працювати, попри найскладніші ситуації.

«Хочу подякувати братському польському народові, польському уряду та Прем’єр-міністру Матеушу Моравецькому за швидку допомогу в кризовий час, яка без зволікань була надана. Це вже третя партія Starlink, яку Україна отримує від Польщі. І перша частина великої партії, яку ми чекаємо до кінця січня», – додав глава уряду.

Він подякував партнерам та друзям із Польщі, які підтримують Україну у боротьбі за свободу.

Як повідомлялося, в Україні організували роботу 5 474 “пунктів незламності”, відкриваються також “пункти незламності відповідального бізнесу”.

Кабінет Міністрів затвердив Порядок організації та функціонування “пунктів незламності”, яким визначив їх види, комплектацію та алгоритм розгортання. Загалом в Україні їх планується відкрити 15 тисяч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: