12:07, 13 Квітня 2021

Україна очікує поставку вакцини «Pfizer» у рамках COVAX цього тижня

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов очікує на поставку партії вакцини “Pfizer” у рамках механізму COVAX цього тижня (до 18 квітня).

Про це він повідомив на брифінгу, — передає кореспондент “Укрінформу”.

«Наступна партія вакцин, яку ми очікуємо вже на цьому тижні, — це вакцина компанії “Pfizer”. Це 117 тис. доз, які будуть постачатися в рамках ініціативи COVAX», — сказав міністр.

Степанов повідомив, що цим препаратом вакцинуватимуть передусім мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ. Також він наголосив, що до кінця року планується забезпечити щепленнями не менше 50 % дорослого населення.

Як повідомлялося, в Україні 13 квітня розпочинається щеплення проти коронавірусу вакциною “CoronaVac” виробництва компанії “Sinovac Biotech”.

Україна в межах глобальної ініціативи COVAX має отримати 8 млн доз вакцини від COVID-19.

В Україні за минулу добу, 12 квітня, щеплення проти коронавірусу отримали 10 135 осіб. Всього від початку вакцинальної кампанії щепили 388 401 людину, з них завершили вакцинацію (отримали 2 дози) 5 осіб.

Україна почала щеплювати населення від коронавірусу 24 лютого. 23 лютого в Україну прибула партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 “Covishield”, яка розроблена Оксфордським університетом та компанією “AstraZeneca”.

25 березня до України прибула перша партія вакцини китайської компанії “Sinovac Biotech”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: