11:44, 30 листопада 2018

Україна обмежила в’їзд чоловікам із РФ віком від 16 до 60 років

Україна обмежила в’їзд чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років.

Про це заявив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал під час наради з обороноздатності, – повідомляє “Укрінформ”.

“У пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. На сьогодні обмежили в’їзд іноземців, перш за все громадян Російської Федерації. Не пропускають громадян РФ віком від 16 до 60 років, особи чоловічої статі. Що стосується громадян України – ніяких обмежень, відповідно, не існує. У разі обстановки гуманітарного характеру пропуск громадян Російської Федерації, які їдуть на похорони чи з якоюсь іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо”, – зазначив він.

У свою чергу Порошенко висловив рекомендацію посилити вимоги до реєстрації громадян РФ в областях, в яких введено воєнний стан.

“Пропозиції прошу мені внести протягом 24 годин на затвердження”, – заявив Президент.

Також Цигикал доповів, що в районі ООС посилені режимні заходи, спільно з Нацполіцією створюються додаткові пости “з метою перевірки транспортних засобів та виявлення можливих засобів терору”.

Голова ДПСУ наголосив, що основні зусилля спрямовані на резервне доукомплектування, направлення збільшених нарядів на кордон з РФ та на адмінмежу з тимчасово окупованою АРК (наряди виходять з груповою зброєю і на бронетехніці), нарощення інженерно-фортифікаційного облаштування, посилений моніторинг обстановки, активізацію оперативних та контррозвідувальних заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: