19:50, 09 Вересня 2018

Україна може зібрати рекордний врожай кукурудзи

В Україні поточного року буде зібрано близько 30 млн тонн кукурудзи, що стане найвищим показником за всю історію.

Такий прогноз зробили аналітики асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, — пише “Економічна правда”. 

Як наголошується, валовий збір зернових у цьому сезоні за попередніми розрахунками перевищить показники минулого року на 2 млн тонн.

“Високий температурний режим та дефіцит опадів у квітні-червні цього року призвели до зниження врожайності ранніх зернових та зернобобових культур на 10 %. За попередніми даними зібрали біля 34 млн тонн ранніх зернових та зернобобових, тоді як минулого сезону було зібрано 37 млн тонн”, — повідомляє УКАБ.

“Проте достатня кількість опадів у липні та серпні поточного сезону створили сприятливі передумови для формування врожайності кукурудзи в Україні”, — йдеться у повідомленні.

“З огляду на перші результати збору цієї культури та коментарі агровиробників, є всі підстави вважати, що кукурудзи в Україні цьогоріч буде зібрано порядку 30 млн тонн, і цей показник може стати найвищим за всю історію України”, — підсумували в асоціації.

Як повідомлялося, за підсумками 2017/18 маркетингового року зовнішні поставки гороху з України досягли рекордного обсягу — 873,5 тис. тонн, що на 80 % вище, ніж в попередньому 2016/17 МР.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: