20:18, 25 Січня 2021

Україна може повернутися до «кольорових» карантинних зон

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що посилені обмежувальні заходи показали свою ефективність, а після аналізу ситуації в регіонах держава може повернутися до адаптивного карантину.

Про це він розповів на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє “Укрінформ” із посиланням на прес-службу глави держави.

«Ті показники, які ми бачимо сьогодні за кількістю захворілих, госпіталізованих та тих, хто одужав, свідчать, що посилений карантин був ефективним заходом. Найближчим часом МОЗ дослідить ситуацію в регіонах, і залежно від показників ми ухвалимо рішення про запровадження адаптивного карантину по окремих областях. Тобто повернемося до зелених, жовтих, помаранчевих і червоних зон», – зазначив Шмигаль.

За його словами, ці зміни у разі прийняття набудуть чинності через сім днів після ухвалення.

Глава уряду також поінформував, що на сьогодні в Україні 235,7 тисячі активних хворих на коронавірус і 18,6 тисячі зайнятих ліжок у медзакладах. Загалом, за його словами, у лікарнях відвели під хворих на COVID-19 понад 66,3 тисяч ліжок, з яких 55 тисяч забезпечені подачею кисню.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про зменшення відсотка позитивних результатів тестів на COVID-19 серед усіх протестованих людей. Він зауважив, що якщо раніше цей показник в середньому був на рівні 34-35 %, то нині – в межах 21 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: