13:00, 24 Вересня 2020

Україна імплементує нові практики: у НАТО прокоментували військові навчання

На навчаннях “Об’єднані зусилля-2020” Україна показала, як вона імплементує нові практики, що базуються на стандартах та принципах НАТО.

Про це у четвер у Херсоні під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині, заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, — передає кореспондент “Укрінформу”.

“Я приїхав сюди з головною метою – взяти участь у стратегічних навчаннях “Об’єднані зусилля — 2020”. Я мав нагоду вчора передати привітання від Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга Президенту України Володимиру Зеленському та міністру оборони Андрію Тарану. Я відзначив, що це надзвичайно важливо, що Україна проводить такі великі навчання з метою покращення взаємосумісності з силами Альянсу. І це також дуже важливо, що Україна показала, як вона імплементує нові практики,… які були розроблені з допомогою і за підтримки Альянсу і базуються на стандартах та принципах НАТО”, — зазначив Вінніков.

Він нагадав, що Північноатлантичний альянс прийняв рішення визнати Україну як партнера з розширеними можливостями.

“Завдяки такому статусу партнера Україна приєдналася до “виключного клубу націй”, які співпрацюють і вкладають свої зусилля для підтримки операцій НАТО”, — сказав Вінніков.

На Херсонщині українські та британські десантники провели спільні військові навчання – вони форсували Дніпро біля села Львове Бериславського району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: