20:33, 23 Грудня 2019

Україна і Росія домовилися про звільнення полонених до кінця року

Тристороння контактна група досягла домовленості про взаємне звільнення утримуваних осіб до кінця року.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи досягнули домовленості щодо взаємного звільнення утримуваних осіб до кінця року, як це і передбачено підсумками саміту лідерів країн Нормандської четвірки у Парижі.

“Було нарешті досягнуто домовленості щодо проведення взаємного звільнення осіб до закінчення цього року. Ми зможемо нарешті забрати з незаконного утримання під вартою тих наших хлопців, яких не змогли забрати у грудні 2017 року, тих хлопців, які протягом чотирьох років після Іловайська, Дебальцевого перебували в полоні і які протягом чотирьох років не мали можливості навіть поспілкуватися зі своїми сім’ями”, — розповідає представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Валерія Лутковська.

Лутковська додала, що наразі остаточно “дошліфовуються” списки. Вона також закликала усіх не маніпулювати інформацією, тому що за процедурою взаємного звільнення стоять долі людей.

Цю інформацію підтвердили в Росії. Зокрема, Гризлов заявив, що Київ і Донбас домовилися про обмін полоненими у форматі всіх встановлених на всіх встановлених до кінця року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: