21:47, 25 Квітня 2023

Україна цьогоріч реалізує проекти відбудови на 14 мільярдів доларів

Україна цього року планує реалізувати проекти відбудови на 14 мільярдів доларів.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, передає «Укрінформ».

«Цього року плануємо реалізувати проекти відбудови на 14 млрд доларів. І одним із п’яти пріоритетів швидкої відбудови є допомога малому та середньому бізнесу для відновлення нашої економіки. Насамперед мова про програми пільгового кредитування, а також про безповоротні гранти єРобота», – повідомив Шмигаль.

За його словами, також буде активізовано роботу Експортно-кредитного агентства, аби якомога більше українських бізнесів експортували свою продукцію за кордон.

«Більше того, ми бачимо, що запит від бізнесу існує, але багатьом підприємствам не вистачає ресурсів і потрібна державна підтримка. Тому сьогодні ухвалимо постанову, яка посилить Експортно-кредитне агентство. Тепер агентство матиме державні гарантії, аби активніше підтримувати українських експортерів. Це підвищить конкурентоспроможність українських товарів та послуг і сприятиме швидшому відновленню нашої економіки», – наголосив Прем’єр.

Кабінет Міністрів утворив міжвідомчу робочу групу, яка розглядатиме питання виділення коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: