17:06, 05 листопада 2023

Учителі мистецьких дисциплін із Ковеля здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі

Учителі ліцею № 1 – образотворчого мистецтва Наталія Прокопів, трудового навчання Ольга Шевчук здобули перемогу у Всеукраїнському проекті «Digital Labs: викладачі мистецьких дисциплін», яка супроводжується фінансовим грантом від «HOUSE OF EUROPE».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Географія конкурсу надзвичайно широка. У цьому творчому змаганні брало участь 19 учителів із 10 областей України. Волинь представляли педагоги ліцею № 1 – і перемогли.

«Як же доречно у цій ситуації звучать слова великого Івана Франка про наполегливих і сміливих:

Той, хто пірне аж до дна,….

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.

Ця перемога – наче зупинена миттєвість, у якій вирували почуття хвилювання, здивування, довір’я… Кожна із наших колег пройшла свій педагогічний шлях і здобула неоцінений досвід, у кожної з них свій ключ до успіху. Про це вони говорили, представляючи свої проекти, що посіли І місце (Н. Прокопів – 500 євро) та ІІІ місце (О.Шевчук – 300 євро).

Попереду в переможниць багато творчих планів, вони, безперечно, будуть втіленні у цьому проекті та в інших задумах й ідеях. Адже Наталія Анатоліївна та Ольга Сергіївна завжди готові до співпраці, творчості, нових перемог», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: