19:25, 03 Липня 2019

Учні шкільного лісництва закликають відмовитися від пластику

ДП “Поліське лісове господарство” разом з учнями Чарторийського шкільного лісництва взяли участь та підтримали еко-флешмоб “День без поліетилену”. Школярі розповіли про шкоду від пластику та закликали усіх, хоча б на день, відмовитися від пластикової пляшки, поліетиленових пакетів, одноразового пластикового посуду.

Про це повідомляє ДП “Поліське лісове господарство”.

Проблема забруднення — це екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. Частина країн вже зробили певні кроки після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами, але в більшості, на жаль, ситуація не змінюється.

Пластик розкладається протягом багатьох років, а в процесі розкладання виділяються шкідливі речовини. Продукти розпаду пластмаси піднімаються в повітря і падають згодом назад на поверхню землі у вигляді кислотних дощів.

“Ми усі хочемо жити у чистій країні, бачити чисті вулиці та дороги, відпочивати у незасмічених лісах, рекреаційних пунктах, які створені лісниками для людей, для комфортного та приємного відпочинку. Зробімо наше життя чистішим! Ми – за ліс без пластику!”, — кажуть діти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: