10:00, 18 Грудня 2018

Учні шкільного лісництва на Волині власноруч робили новорічний декор. ФОТО

Напередодні Нового року кожен прагне перетворити й прикрасити свій будинок чи квартиру, адже саме святкова атмосфера створює настрій. Оригінально прикрасити оселю до Нового року допоможе не тільки королева-ялинка, але й різноманітні новорічні композиції. Особливо, якщо вони виготовлені власноруч.

Саме з таким святковим настроєм вихованці Маневицького шкільного ліснитцва ДП «Маневицьке лісове господарство» приступили до виготовлення новорічних композицій. Ініціативу висловоила інженер побічного користування Ірина Остапчук, котра разом з вихованцями розпочала втілювати задумане в реальність, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

«Особливо приємно те, що зробити красиві новорічні композиції своїми руками зможе кожен. Сьогодні ми використовували найпростіші матеріали – шишки, жолуді, каштани, свіжі гілочки ялини. Останнім часом новорічні або різдвяні вінки користуються великою популярністю, їх можна вішати на двері, вікна також підвішують на мотузочках до стелі і, звичайно ж, роблять на їх основі різноманітні композиції, вставляючи всередину свічки та вази», ‒ розповідає Ірина Остапчук.

Новорічні композиції, виготовлені своїми руками, – це відмінна можливість отримати чудовий настрій і прикрасити житло по-особливому. Кожна дитина, яка сьогодні була присутня на майстер-класі, мала змогу виготовити та забрати з собою віночок, який в подальшому прикрасить їхню оселю.

І головне: неймовірна радість, креатив, самостійність та ентузіазм, який випромінювали учні під час майстер-класу. Адже, як виявилось, виготовити подібний декор досить легко, достатньо лише увімкнути фантазію та додати ідеї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: