19:03, 23 Січня 2022

Учні Луцької гімназії № 4 вибороли призові місця обласного етапу олімпіади з німецької мови

Переможниця третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Тетяна Ульянова

Переможниця третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Тетяна Ульянова

Серед переможців третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови – двоє учнів гімназії № 4.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти завершився 22 січня.

Перше місце серед учнів 11-их класів посіла учениця Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького Тетяна Ульянова (вчитель – Костянтин Переведенець).

Учень гімназії № 4 Роман Боровков (вчитель – Ольга Дорда) посів друге місце серед учнів 10-их класів. Перше місце серед учнів 9-их класів здобув Павло Дружук (Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука, вчитель – Ірина Рудь).

Як розповіла Тетяна Ульянова у коментарі інтернет-виданню «Волинь Online», вона вивчає німецьку мову з п’ятого класу як другу іноземну. Дівчині ця мова дуже подобається, тому що, на її думку, за допомогою іноземних мов можна більше дізнатися про культуру іншої країни, у цьому випадку – Німеччини, традиції та звичаї людей з Німеччини. Також ця мова може відкрити хороші перспективи.

«Мені хотілося б навчатися у Німеччині на лікаря, щоб потім можна було повернутися в Україну та продовжувати розвивати нашу країну, бути згодом хорошим прикладом для своїх дітей. Мої батьки – лікарі, мій брат зараз навчається у Німеччині на лікаря, тому я з дитинства знайома з цією темою. Моє найбільше бажання бути лікарем пов’язане з тим, що мені дуже хочеться допомагати людям та робити їх життя ліпшим. Моя мама – лікар-офтальмолог і я з дитинства чула вислів відомого офтальмолога Філатова про те, що кожна людина повинна бачити сонце. Мені це запам’яталося і тому я хочу одного дня допомагати людям бачити сонце і наш прекрасний світ», – розповідає Тетяна Ульянова.

Готуватися до олімпіади, з її слів, було складно, адже потрібно було щодня щось повторювати, розв’язувати тести, читати тексти.

«Я готувалася зі своїм вчителем у школі, читала книги німецькою, дивилася серіали. Коли йдеться про іноземні мови, допомогти може лише практика. Я планую, якщо карантин цьому не завадить, брати участь у наступному етапі всеукраїнської олімпіади. Було б цікаво взяти в ній участь, тому що це новий досвід, який може допомогти мені у майбутньому», – зазначає дівчина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: