21:07, 03 Серпня 2019

Учасники АТО із Луцька та люди з інвалідністю проходять реабілітацію

Продовжуються заходи фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з інвалідністю та учасників АТО на базі підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів, Турківський район Львівська область).

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту на своїй сторінці у “Фейсбук”.

День традиційно розпочинається з пробіжки та “Ранкової гімнастики для всіх”. Учасники знайомляться з новими для них видами спорту, покращуючи свою фізичну форму.

В четвер проходили змагання зі спортивного орієнтування в парах, супроводжуючі разом з людьми з особливими потребами. За допомогою компасу учасники відшуковували позначені на карті пункти на, яких були записані слова (11 пунктів).

Щодня проходять тренування в тренажерній залі, змагання з міні-футболу, волейболу, бочі, тенісу настільного, футболу настільного, хокею настільного. Також, учасники з реабілітаційно-спортивного центру роблять сходження на гору Щавельку, висота якої 950 метрів.

На закінчення дня — оздоровча сауна, розважальні ігри, перегляди фільмів. Чисте повітря, рухова активність, заняття з різних видів спорту, підвищення власних спортивних показників, дружнє спілкування — допомагають покращенню психологічного та фізичного стану осіб з обмеженими можливостями та учасників АТО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: