11:36, 21 Серпня 2018

Учасники АТО із Луцька отримали нагороди

Сьогодні, 21 серпня, оперативну нараду розпочали із вручення відзнак учасникам АТО з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

За особисту мужність, відвагу та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, наказом командира 30-ї окремої механізованої Новоград-Волинської бригади від 30.06.2018 року № 168 нагородили пам’ятним нагрудним знаком «30-та окрема гвардійська механізована Новоград-Волинська Рівненська орденів Червоного прапора і Суворова бригада» (посмертно) солдата Наюка Романа Васильовича.

Нагороду вручили матері загиблого Ірині Наюк.

За особисту мужність, відвагу та героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту та постанови Кабінету Міністрів України “Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни” нагрудні знаки “Ветеран війни – учасник бойових дій” учасникам антитерористичної операції, які були призвані на військову службу по мобілізації отримали:

 – старший сержант запасу Руслан Бірук;

 – молодший сержант запасу Антон Шарапов;

 – старший солдат запасу Дмитро Гордіюк;

 – рядовий запасу Анатолій Лінкевич;

 – рядовий запасу Андрій Пархомей;

 – солдат запасу Мирослав Маціюк;

 – солдат запасу Сергій Мережа;

 – солдат запасу Микола Самчук;

 – солдат запасу Андрій Чубко.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт висловив вдячність учасникам бойових дій за мужність, героїзм, величезну самовіддачу, проявлену у боротьбі з окупантами на Сході.

“Для вас слова “Служу народу України” наповнені особливим, подекуди важким змістом. Аби їх виправдати, ви та ваші побратими щодня ризикували своїм життям”, – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: