09:23, 22 Липня 2018

Учасникам бойових дій – безкоштовна реєстрація на екомарафон «Світанок Світязя»

Для учасників бойових дій організатори екомарафону «Світанок Світязя» підготували чудовий сюрприз – участь у спортивній події буде абсолютно безкоштовною. 

Захід  відбудеться 11 серпня 2018 року на території Шацького національного парку, у селі Світязь, Шацького району, Волинської області.

Під час Екомарафону «Світанок Світязя» 11 серпня відбудуться низка спортивних заходів як для дорослих, так і для дітей. Зокрема: перший в Україні пробіг про воді 400 м, дитячі пробіги по воді на 100 м, півмарафон 21 км, марафон 42 км, естафета та біг по шосе 5 км. Втім, напередодні – 10 серпня відбудеться транскордонний забіг «Пробіг Полісся», що має на меті поліпшити дружні стосунки із сусідньою Республікою Польща.

Аби скористатися можливістю брати участь безкоштовно, учасникам бойових дій необхідно зареєструватися та надіслати фото або скан-копію документа, що засвідчує особу представнику оргкомітету – Макарчуку Максиму на E-mail: max_max_98@ukr.net. Він також відповість на уточнюючі запитання телефоном – (095)852-91-17.

Вже виявили бажання брати участь у забігах на різні дистанції понад 70 спортсменів з Луцька, Києва, Тернополя, Харкова та навіть громадяни Республіки Польща. Реєстрація триває за посиланням до 7 серпня.

Нагадаємо, за день до Екомарафону 10 серпня відбудеться також транскордонний забіг «Пробіг Полісся», що має на меті поліпшити дружні стосунки із сусідньою Республікою Польща.

“Спорт та збереження екології – невід’ємна частина життя свідомої людини. Гасло змагань – «Відпочивай активно – збережи екосистему!» покликане привернути увагу до багатства Волинського краю та краси Шацького національного парку, зокрема”, – кажуть організатори.

Актуальна інформація є на нашій сторінці у “Фейсбук” та “Інстаграм”.

Екомарафон "Світанок Світязя" 11 серпня – Волинська область, Шацький район, с. Світязь

Реєструйся на перший в Україні Екомарафон: https://athletic-events.com/events/497 : пробіг по воді 400 м, ?дитячі пробіги по воді, ?півмарафон, ?естафета, ?біг по шосе 5 км. *Остаточні суми коштів для нагородження будуть оприлюднені до 5 серпня 2018.Учасники головних забігів після подолання дистанції 42,195 км, 21 км та 5 км отримують:?️диплом за участь, медаль фінішера, можливо теніску. (Для бажаючих отримати теніску пробігу просимо зареєструвати в додаток – теніску на сайті: https://athletic-events.com/). ?А також – безкоштовний обід та право брати участь в розіграші цінних подарунків серед усіх учасників змагання.

Опубліковано Екомарафон "Світанок Світязя" Субота, 14 липня 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: