22:00, 04 Травня 2021

У Зимному повторно шукають орендаря новозбудованої амбулаторії

Оголосили аукціон із зниженням стартової орендної плати щодо оренди амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Миру, 4 в селі Зимне Володимир-Волинського району з устаткуванням, меблями та інвентарем.

Аукціон організовує Зимнівська сільська рада.

Цінові пропозиції приймають до 13 травня, відбудеться аукціон 14 травня.

«Оренда амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Миру, 4 в селі Зимне Володимир-Волинського району з устаткуванням, меблями та інвентарем. Рік побудови – 2020 рік. Фундамент – з/бетон, стіни – блоки, покрівля – металочерепиця, перекриття – дерево, підлога – керамічна плитка. Поверх – 1, висота 3,30 м. Електрика наявна. Водопровід – наявний. Каналізація – наявна. Опалення водяне. Не є об’єктом культурної спадщини. Загальна площа об’єкта 185,6 метра квадратного. Корисна площа об’єкта 98,5 метра квадратного. Відсутні арешти та заборони.

Інформація про цільове призначення об’єкта оренди – для розміщення закладів охорони здоров’я, клінік, лікарні, приватної медичної практики.

Умова для орендаря – наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з медичної практики, за спеціальністю організація та управління охороною здоров’я, загальна практика – сімейна медицина та надання первинної медичної допомоги.

Право орендодавця достроково припинити дію договору оренди у разі ухвалення відповідного рішення про намір власного використання орендованого майна.

Суборенда допускається за погодженням власника та балансоутримувача.

Орендар самостійно відкриває особові рахунки для оплати за надані комунальні послуги.

Ремонт від власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря», – йдеться в описі лоту.

Початкова ціна становить 25,673 тисячі гривень.

Нагадаємо, під час першого аукціону у квітні початкова ціна оренди приміщення становила 51,347 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: