18:22, 28 Грудня 2018

У Жидичинській громаді тренували депутатів та посадовців ОТГ

Найбільшою довірою з усіх органів місцевої влади у Жидичинській громаді користується голова ОТГ. Про це свідчать результати дослідження проведеного Ресурсним центром розвитку місцевої демократії.

Зокрема, у разі потреби 54,5 % мешканців громади звернуться до очільника громади. 13,4 % – звернуться до старости, а 12,1 % – до депутата сільської ради.

Водночас, більшість мешканців громади вважають, що для покращення діяльності на благо села, обранцям потрібні курси, зокрема із залучення інвестицій, успішного написання грантових заявок, вивчення юридичних питань, стратегічного планування, лідерства і мотивації, земельних відносин, тощо.

Щоб допомогти депутатам та посадовцям ОТГ покращити їх професійні знання, експерти Ресурсного Центру розвитку місцевої демократії провели тренінг щодо доступу до публічної інформації, особливостей регламенту ради, інструментів демократії, тощо.

“Аналіз якості життя, рівня соціальної інфраструктури та комунікації влади та громадськості у межах Жидичинської громади, навчання для посадовці ОТГ і депутатів ми проводимо для того, щоб посилити спроможність громади до розвитку. Раді, що до наших рекомендацій прислухаються, адже вже провели певні зміни в регламенті ради та плануємо допомогти Жидичинській ОТГ з напрацюванням стату”, – зазначає голова Ресурсного Центру розвитку місцевої демократії Ірина Гайдучик.

Довідково:Захід відбувся в рамках проекту «Запровадження практик системного діалогу влади та громади у об’єднаних територіальних громадах», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН та фінансується Міжнародним фондом «Відродження».  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: