21:05, 02 листопада 2018

У Затурцівській ОТГ функціонуватиме потужний інклюзивно-ресурсний центр. ФОТО. ВІДЕО

Заклад створений на базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», який також є осередком для педагогів, батьків та дітей з особливими освітніми потребами. Центр відкрив свої двері для дітей сьогодні, 2 листопада 2018 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, який був присутній на відкритті, зауважив, що в ІРЦ надаватиме корекційно-розвиваючі послуги дітям і з прилеглих громад – Торчинської та Смолигівської та сільських рад – Війницької, Озютичівської та Березовичівської.

“Ці діти дійсно особливі. Їх особливість полягає у безмежній щирості, відкритості та доброті. Ми зобов`язані забезпечити їх особливою увагою, опікою та підтримкою”, – промовив Олександр Ілліч.

Заклад обладнаний меблями, реабілітаційним обладнанням, дидактичними та ігровими матеріалами. Кабінети центру розміщені на 1-му поверсі будівлі, яка облаштована пандусом.

У центрі працюватимуть 8 кваліфікованих фахівців, серед яких два практичних психологи, два вчителі-логопеди, 2 дефектологи, реабілітолог та директор.

До кінця року запланували відкриття ще шести ІРЦ: в Іваничах, Ратному, Горохові, Луцьку, Нововолинську та Любомлі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: