14:08, 19 листопада 2023

У Затурцях вручили ордени рідним полеглих воїнів

18 листопада під час відкриття меморіального стенду рядовому Шостаку Олександру Володимировичу на Алеї Слави та пам’яті у селі Затурці начальник Першого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП підполковник Ігор Шепєлєв вручив ордени родинам загиблих воїнів.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Перший відділ Володимир-Волинського РТЦК та СП.

Указом Президента України № 363 від 30.06.2023 року сержанта Сімончука Ігоря В’ячеславовича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У травні 2022 року Ігор В’ячеславович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув герой у вересні 2022 року в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Залізничне Чугуївського району Харківська область проходячи службу у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа. У чоловіка залишилися батьки, дружина та донька.

Указом Президента України № 363 від 30.06.2023 року солдата Коляду Юрія Васильовича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У березні 2022 року Юрій Васильович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув герой у жовтні 2022 року в результаті вибухів, ворожих обстрілів під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Загоруйківка Куп’янського району Харківської області проходячи службу у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа. У чоловіка залишилася мати.

Указом Президента України № 363 від 30.06.2023 року солдата Прокопчука Василя Олександровича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У березні 2022 року Василь Олександрович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув герой у листопаді 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання, щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Степова Новоселівка Куп’янського району Харківської області проходячи службу у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа. У чоловіка залишилися батьки.

Указом Президента України № 363 від 30.06.2023 року солдата Сурмая Петра Леонтійовича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У березні 2022 року Петро Леонтійович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув герой у листопаді 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання, щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Степова Новоселівка Куп’янського району Харківської області проходячи службу у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа. У чоловіка залишилися мати та дружина.

Указом Президента України № 432 від 18.07.2023 року молодшого сержанта Федько Владислава Олександровича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У вересні 2022 року Владислав Олександрович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув герой у березні 2023 року в результаті артобстрілу, під час виконання бойового завдання, щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Гряниківка Куп’янського району Харківської області проходячи службу у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа. У чоловіка залишилися мати, дружина та донька.

Герої не вмирають. Вони живі, поки ми їх пам’ятаємо…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: