13:37, 27 Вересня 2018

У заказнику на Волині лісова охорона зі стріляниною звільняла мажорів

Незрозумілий інцидент зі стріляниною та викликом поліції трапився на території Молодіжного лісівничого центру у заказнику «Воротнів» поблизу Луцька.

Про це повідомляє IA “ZIK”.

Журналістка Оксана Петрук написала на своїй Фейсбук-сторінці: «Нічна стрілянина в Лісівничому молодіжному центрі у Воротневі. Лісівники-тітушня визволяли з бані своїх босів».

Вона опублікувала світлини з місця інциденту.

У телефонному коментарі активіст Олег Бондарук пояснив, що «впливові люди» вирішили влаштувати собі пікнік на території МЛЦ. Коли ж на місце події прибули активісти, закрутилася справжнісінька катавасія. Із найближчих районів на місце події стягнулася лісова охорона. Її працівники оточили будинок, в якому замкнулися «відпочивальники», а перемовини з активістами проводив один із заступників начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Активісти стверджують, що серед цих чоловіків міг бути начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

«Чоловіків із будиночка витягали із мішками на головах, щоб не засвітити обличчя», – пояснив Бондарук.

Тоді ж і пролунало декілька пострілів. Очевидно, або в повітря, або холостими. Подробиці встановить слідчо-оперативна група поліції, яку на місце події викликали активісти.

Тим часом, активісти сьогодні, 27 вересня, зустрілися з головою ОДА Олександром Савченком. Губернатор пообіцяв взяти це питання під особистий контроль.

Отримати коментар цієї події у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства поки не вдалося.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: