08:17, 14 Жовтня 2018

У Західній Австралії стався землетрус

Землетрус магнітудою 4,7 налякав жителів австралійського штату Західна Австралія. Найсильніші поштовхи зафіксували біля озера М’юїр, розташованого на північ від містечка Волпол, коливання також були відчутні у радіусі 100 кілометрів.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на телекомпанію “АВС”.

“Ми отримали повідомлення від людей, які відчули цей землетрус… За їхніми свідченнями, вони відчули коливання у своїх домівках, спостерігали легке гойдання предметів тощо. Однак ці поштовхи не були сюрпризом, адже в регіоні після головного землетрусу спостерігалася значна кількість афтершокових коливань”, – розповів старший сейсмолог Geoscience Australia Джонатан Батгейт.

Він зазначив, що з моменту основного землетрусу магнітудою 5,7, який мав місце минулого місяця, сейсмологи зафіксували понад 400 афтершокових поштовхів.

“У зв’язку з такою великою кількістю слабких афтершоків ми дійсно чекали на щось трохи більше, як цей 4,7”, – сказав він.

За інформацією сейсмологів, епіцентр поштовхів залягав на глибині 5 кілометрів, повідомлень про жертви, потерпілих або завдання збитків не надходили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: