11:33, 14 Вересня 2018

У їдальні нової луцької школи можна розраховуватися банківською карткою

Цього навчального року в Луцьку запрацювала ще одна школа. Ліцей № 27 одразу ж підтвердив звання найсучаснішого — у шкільній їдальні встановили POS-термінал “ПриватБанку” для розрахунків карткою.

Про це повідомили в прес-службі банку.

Все більше навчальних закладів переходять на безготівкові розрахунки у їдальнях. Це не тільки безпечніше з погляду гігієни, але й зручніше та швидше. Дев’ять луцьких шкіл вже встановили термінали, в яких учні розраховуються Карткою Юніора від “ПриватБанку”.

Це дитяча банківська картка, яка наділена всіма властивостями “дорослої“, і прив’язана до рахунку одного з батьків. Мамі чи татові приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення, якщо коштів на покупку не вистачило. За бажанням батьки можуть встановити денний ліміт використання коштів. У період навчання картку можна використовувати у шкільних їдальнях, в яких “ПриватБанк” встановлює POS-термінали.

До переліку таких шкіл долучився і Луцький ліцей № 27. Щойно відкритий навчальний заклад активно впроваджує нові технології, тож безготівкові розрахунки у їдальні – не примха, а необхідність, щоб іти в ногу з часом.

“Луцькі діти та їхні батьки вже давно користуються можливостями Картки Юніора. Маючи власну банківську картку, дитина вчиться фінансовій самостійності, а батьки за допомогою сповіщень знають, що їхні донька чи син поїли у їдальні, або ж витратили гроші у сусідньому магазині. Приємно, що й навчальні заклади оцінили переваги терміналу у їдальнях і диктують моду на безготівкові розрахунки з наймолодшого віку”, —зауважила керівник напрямку “ЮніорБанк” на Волині Наталія Лукасюк.

Зауважимо, що картку “Юніора” можна миттєво отримати у будь-якому відділенні “ПриватБанку”. А встановлення та обслуговування POS-терміналу у школі не потребує додаткових  витрат від батьків. У Луцьку систему безготівкових розрахунків впроваджено у їдальнях шкіл № 2, 4, 9, 14, 15, 20, 24, 27 та Волинського ліцею-інтернату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: