12:05, 30 Вересня 2020

У виконкомі затвердили перелік зупинок громадського транспорту на території Прилуцького округу

Відповідне рішення ухвалили для забезпечення належного рівня обслуговування населення, задоволення потреби у пасажирських перевезеннях та для налагодження міського транспортного сполучення з Прилуцьким старостинським округом Луцької міської територіальної громади (с. Прилуцьке, с. Дачне, с. Жабка, с. Сапогове).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 № 21, для забезпечення належного рівня обслуговування населення та задоволення потреби в пасажирських перевезеннях члени виконавчого комітету Луцької міської ради затвердили перелік зупинок міського автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень населених пунктів Прилуцького старостинського округу згідно з додатком 1.

Таким чином, виконавчий комітет Луцької міської ради оголосить конкурси на залучення перевізників на автобусні маршрути до Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: