22:05, 19 Січня 2021

У виконкомі Нововолинської міськради шукають працівників на вакантні посади

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення  вакантних посад.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Оголосили конкурс на такі посади:

адміністратор у відділ «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську»;

головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи /по строковому договору до виходу на роботу основного працівника по закінченні відпустки по догляду за дитиною/;

головних спеціалістів відділу будівництва, комунального господарства та газифікації Нововолинської міської ради /три вакансії/.

Інформацію щодо основних функціональних обов’язків, вимог до кандидатів на посади, а також перелік необхідних документів читайте за посиланнями:

Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету  міської ради – 1 вакансія;

Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи – 1 вакансія;

Головний спеціаліст відділу будівництва, комунального господарства і газифікації виконавчого комітету міської ради – 3 вакансії.

Додаткову інформацію про функціональні обов’язки, умови та розмір оплати праці та інші дані про роботу та умови конкурсу надає відділ кадрової роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном 3 14 32  або на особистому прийомі у кабінеті № 302.

Документи для участі у конкурсі приймає відділ кадрової роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради до 21 лютого, з понеділка по п’ятницю, від 8:00 до 17:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: